Kejvina për ditëlindje: Para 25 vitesh, ka lindur kjo perla këtu! - Bota Sot
Kejvina për ditëlindje: Para 25 vitesh, ka lindur kjo perla këtu!

Mediale Vip

Kejvina për ditëlindje: Para 25 vitesh, ka lindur kjo perla këtu!

Më: 2 qershor 2020 Në ora: 23:40
Kejvina Kthella

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella sot ka festuar ditëlindjen e saj të 25-të.

Ajo ka marrë shumë urime nëpër rrjetet sociale, nga shumë miq, familjar e ndjekës të saj.

Kjo duket se e ka bërë atë të ndihet mirë dhe ka shfrytëzuar rastin që të falënderoj të gjithë për urimet.

Image
Kejvina Kthella


“Ja pra Miq e te mendoni qe para 25 vitesh ka lindur kjo PERLA ktuJu falenderoj shum per urimet, kam marr shum dashuri sot nga ju ju duaaaaa God bless you all”, ka shkruar ajo përkrah fotografive që i ka publikuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat