Tuna shfaqet në top-formë pas karantinës, ekspozon trupin në natyrë - Bota Sot
Tuna shfaqet në top-formë pas karantinës, ekspozon trupin në natyrë

Mediale Vip

Tuna shfaqet në top-formë pas karantinës, ekspozon trupin në natyrë

Më: 3 qershor 2020 Në ora: 17:43
Tuna

Tuna po e shijon natyrën.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, ka qëndruar e vetizoluar me familjen e saj shkak i pandemisë.

E tani pas karantinës ajo po e shijon në maksimum natyrën dhe duket në top-formë.

Vetë këngëtarja e ka publikuar një imazh në Instastory ku ka ekspozuar trupin në veshje sportve.

Ajo është nënë e një fjali dhe po kujdest mjaft mirë për format trupore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat