Urimi i veçantë i Rezarta Shkurtës me rastin e ditëlindjes së Ermalit - Bota Sot
Urimi i veçantë i Rezarta Shkurtës me rastin e ditëlindjes së Ermalit

Mediale Vip

Urimi i veçantë i Rezarta Shkurtës me rastin e ditëlindjes së Ermalit

Më: 8 qershor 2020 Në ora: 12:38
Rezarta Shkurta me burrin e saj

Rezarta i ka bërë urimin romantik Ermalit me rastin e ditëlindjes.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rezarta Shkurta, sot ka një arsye më shumë për të festuar.

Kjo për faktin se bashkëshorti i saj Ermali feston ditëlindjen dhe nuk ka pasur se si të mungojë urimi special nga gruaja e tij.

“Kur u njohëm, të dy shumëtë rinj numëronim çdo vit ditëlindjet e njëri-tjetrit. Sot numërojmë se sa shumë ëndrra kemi realizuar sëbashku. Uroj të plakemi  bashkë e të numërojmë ditëlindjet e nipërve e mbesave tanë. Gëzuar ditëlindjen dashuria ime e madhe. Me ty pranë jam gruaja më e lumtur në botë”, ka shkruar Rezarta pranë postimit të një fotografie në Instagram.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat