Tayna mahnit me dukjen e saj në fotografitë e reja - Bota Sot
Tayna mahnit me dukjen e saj në fotografitë e reja

Mediale Vip

Tayna mahnit me dukjen e saj në fotografitë e reja

Më: 9 qershor 2020 Në ora: 10:56
Tayna

Reperja e njohur nga Prizreni, Tayna, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme duke mos i munguar as pozat provokuese në koleksionin e saj.

Së fundmi, krijuesja e hitit “Columbiana” solli dy fotografi tërheqëse e veshur me fustan ngjyrë portokalli.

Fotografitë e shfaqin këngëtaren në formë të mrekullueshme, gjersa ka vënë në fokus gjoksin e saj atraktiv.

Nuk janë të pakta rastet kur Doruntina Shala (emri i vërtetë i Taynës) shfaqet e tillë, por që arrin të befasojë me secilën paraqitje të saj.
 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat