Justin dhe Hailey, pas izolimit në shtëpi, fillojnë pushimet luksoze

Mediale Vip

Justin dhe Hailey, pas izolimit në shtëpi, fillojnë pushimet luksoze

Më: 9 qershor 2020 Në ora: 13:04
Justin dhe Hailey

Ata kohët e fundit u nisën për në një udhëtim luksoz në një park kombëtar në Utah, duke udhëtuar me shumë stil me një automjet ekstravagant që besohet se kushton mbi 1 milion dollarë.  

Por të shtunën, Justin Bieber dhe gruaja e tij, Hailey Bieber u panë duke u rikthyer në natyrë, pasi u zhveshën në rroba banjë në një liqen, duke shijuar gjithashtu disa momente intime të dashurisë.

Hailey, 23 vjeç, tregoi fizikun e saj në mënyrë mbresëlënëse në bikini me ngjyrë të gjelbër, ndërsa Justin, 26 vjeç, shfaqi tatuazhet e tij duke veshur një palë pantallona të shkurtër.

Utah është e njohur për liqenet, përrenjtë dhe lumenjtë e saj të mëdhenj, dhe duket sikur çifti gjeti vendin e përsosur për tu relaksuar pas izolimit në shtëpi nga Covid-19. 

Dyshja u panë fillimisht në veshje sportive që ngjiteshin në shkëmbinjtë përpara se të gjenin një vend adekuat, ku mund të notonin.

Rikujtojmë që Justin dhe Hailey u kthyen në Los Angeles në fund të muajit të kaluar pas disa javësh izolimi në Kanada mes pandemisë koronavirus.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat