Cardi B, pa grim dhe me flokë natyrale

Mediale Vip

Cardi B, pa grim dhe me flokë natyrale

Më: 9 qershor 2020 Në ora: 15:13
Cardi B

Por, 27-vjeçare tregoj së fundi pamjen natyrale të flokëve, kur postoj në Instagram një fotografi nga shtëpia për 67 milionë ndjekësit e saj.

“Ok njerëz, kështu kjo është me të vërtetë sesi janë flokët e mi. Kjo është struktura ime e flokëve”, ka shkruar Cardi B sipër imazheve.

Reperja u shfaq vetëm në bikini të bardhë, pa grim  dhe në një dukjen tërësisht natyrale, ku edhe nuk munguan komentet negative nga ndjekësit, ndërkaq kishte edhe nga ata që e lavdëruan sidomos për format e saj të trupit.

Image
Cardi B

Kujtojmë që Cardi B është e martuar me reperin, Offset dhe së bashku kanë një vajzë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat