Çfarë po ndodh mes Kidës dhe Mozzikut? Dyshja habisin të gjithë me posimet e fundit - Bota Sot
Çfarë po ndodh mes Kidës dhe Mozzikut? Dyshja habisin të gjithë me posimet e fundit

Mediale Vip

Çfarë po ndodh mes Kidës dhe Mozzikut? Dyshja habisin të gjithë me posimet e fundit

Më: 10 qershor 2020 Në ora: 18:16
Kida

Kida dhe Mozzik kanë ngjallur dyshime me postimet në rrjete sociale.

Të dy ishin pjesë e të njëjtit label dhe tani si artist të pavarur po vazhdojnë sukseset në muzikë.

Si Kida ashtu edhe Mozzik karrierën muzikore e nisën me shumë suksese dhe me të njëjtin ritëm po vazhdojnë tutje.

Duket se miqësia e tyre po vazhdon ende dhe me postimet e fundit në Instagram kanë ngjallur shumë pikëpyetje.

Kida e ka publikuar një foto të Mozzikut e ai një të Kidës.

Komentet ishin të shumta dhe mendohet se bëhet fjalë për një bashkëpunim mes dyshes.

Se çfarë po ndodh saktësisht do ta marrim vesh së shpejti.

Image
Mozziku
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat