Jonida pret me padurim ditën kur do ta mbajë në duar foshnjën e saj - Bota Sot
Jonida pret me padurim ditën kur do ta mbajë në duar foshnjën e saj

Mediale Vip

Jonida pret me padurim ditën kur do ta mbajë në duar foshnjën e saj

Më: 12 qershor 2020 Në ora: 08:07
Jonida Vokshi dhe Besniku

Jonida Vokshi është në muajt e fundit të shtatzënisë, teksa pret që të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Besniku, para pak kohësh realizuan një fotosesion së bashku, për ta pasur kujtim këtë periudhë kur presin të bëhen prindër.

Së fundi, Jonida ndau me ndjekësit disa fotografi, ndërsa thotë se sa herë që realizon imazhe të tilla, mendon që e radhës do të jetë me fëmijën.

“Sa here bej selfie keto dite, mendoj qe eshte e fundit dhe tjetra do jete 
Nuk po me durohet me te te njoh,vdiqa”, janë fjalët e moderatores. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat