Yllka Kuqi shijon ditën me diell në Gjakovë bashkë me burrin dhe vajzën - Bota Sot
Yllka Kuqi shijon ditën me diell në Gjakovë bashkë me burrin dhe vajzën

Mediale Vip

Yllka Kuqi shijon ditën me diell në Gjakovë bashkë me burrin dhe vajzën

Më: 13 qershor 2020 Në ora: 15:09
Yllka Kuqi me vajzën

Pak kohë pas lindjes së vajzës, Yllka Kuqi është rikthyer në Kosovë bashkë me partnerin.

Këngëtarja, gjatë ditës së sotme e ka shijuar në maksimum ditën e ngrohtë, teksa solli imazhe nga pamja e bukur e vendit që po e vizitonte.

E veshur me veshje sportive e me flokë gërsheta, Yllka po e mbante vajzën në krahë dhe dukej shumë e lumtur. Bashkë me të ishte e bashkëshorti i saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Kujtojmë se Yllka Kuqi u bë nënë për herë të parë më 10 shkurt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat