Kush e bën ligjin në shtëpi, Xhensila apo Besi - Bota Sot
Kush e bën ligjin në shtëpi, Xhensila apo Besi

Mediale Vip

Kush e bën ligjin në shtëpi, Xhensila apo Besi

Më: 15 qershor 2020 Në ora: 23:26
Xhensila dhe Besi

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ishte e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan” këtë të hënë, ku tha se në shtëpinë e tyre nuk e bën ligjin as ajo dhe as Bes Kallaku, por vajza e tyre e vogël, Ajka.

Pyetjes nga Deon Gjoni, në shtëpinë tuaj kush e bën ligjin, Besi apo ti, Xhensila iu përgjigj:

"Në shtëpinë time Ajka është bosi. Ajka e bën ligjin".

Besi dhe Xhensila janë një nga çiftet më të pëlqyera në shoubizin shqiptar.

Çifti janë bekuar me një vajzë në jetën e tyre, të cilën e kanë quajtur Ajka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat