Tayna mahnit në fotografinë e fundit, vë në pah linjat trupore - Bota Sot
Tayna mahnit në fotografinë e fundit, vë në pah linjat trupore

Mediale Vip

Tayna mahnit në fotografinë e fundit, vë në pah linjat trupore

Më: 16 qershor 2020 Në ora: 16:33
Tayna

Ajo është bërë sensacion dy viteve të fundit, pasi ka hyrë në tregun muzikor në një mënyrë të veçantë.

Që nga atëherë ajo është bërë cak nga shumica e njerëzve, të cilët e ndjekin në rrjete sociale dhe e mbështesin në çdo projekt muzikor.

Po ashtu, ajo shpesh ndan imazhe të ndryshme me fansat e saj, që nga përditshmëria e deri te udhëtimet në vende të ndryshme të botës.

Së fundmi ajo ka qenë duke qëndruar në Zvicër, nga edhe ka shpërndarë disa fotosesione atraktive, ndërsa tani ajo ndodhet në Kosovë.

Në një postim në rrjetin social Instagram, reperja me prejardhje nga Prizreni ka vënë në pah linjat trupore teksa ka qenë duke shijuar akullore.
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat