Camila Cabello planifikon të sjell versionin e ri të super hitit të Beyonces “Single Ladies” - Bota Sot
Camila Cabello planifikon të sjell versionin e ri të super hitit të Beyonces “Single Ladies”

Mediale Vip

Camila Cabello planifikon të sjell versionin e ri të super hitit të Beyonces “Single Ladies”

Më: 17 qershor 2020 Në ora: 13:56
Camila Cabello dhe Beyonce

Camila Cabello është duke punuar në version të ri të një kënge shumë të njohur të vitit 2008!

Këngëtarja 23-vjeçare e “My Oh My” është duke u bërë gati për një film të ri si protagonist në Cinderella, dhe raportohet se ajo do të këndojë këngën e Beyonce ‘Single Ladies’ për filmin e ri.

Një llogari në Twitter e quajtur FilmUpdates raportoi lajmet fundjavën e kaluar, duke thënë se Camila dhe Missy Elliott, e cila interpreton Town Crier, do ta interpretojnë këngën së bashku.

Filmi i ri i ardhshëm është vendosur të bëjë një kthesë moderne feministe, dhe gjithashtu do të luajnë yjet si Idina Menzel , Billy Porter , Nicholas Galitzine , Luke Latchman , Tallulah Greive dhe Fra Fee.

Cinderella ishte në proces të prodhimit në Londër në fillim të këtij viti pas shpërthimit të pandemisë dhe bëri që filmimet të mbyllen. Më pas u shtye data e lëshimit të publikimit të filmit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat