E tepron Cristina Aguilera, ndan fototrafi lakuriq me miliona ndjekësit - Bota Sot
E tepron Cristina Aguilera, ndan fototrafi lakuriq me miliona ndjekësit

Mediale Vip

E tepron Cristina Aguilera, ndan fototrafi lakuriq me miliona ndjekësit

Më: 17 qershor 2020 Në ora: 17:12
Cristina Aguilera

Cristina Aguilera është një prej emrave më të njohur të industrisë së muzikës dhe njëherësh shumë e suksesshme.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet tërësisht lakuriq, teksa tenton t’i fsheh pjesët intime.

Në njërën prej fotografive, ajo pozoi e shtrirë mbi flamurin e komunitetit LGBTI, kurse mbante veshur sandale e doreza.

Image

Ndërsa, në foton tjetër Cristina ishte mbuluar me singjir dhe mbulonte vetëm pakëz gjoksin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat