Sot është ditëlindja e Zaimina Vasjarit

Mediale Vip

Sot është ditëlindja e Zaimina Vasjarit

Më: 17 qershor 2020 Në ora: 18:02
Zaimina Vasjari

Këngëtarja Zaimina Vasjari, sot feston ditëlindjen e saj të 33-të.

Se sot është një ditë e veçantë për të u bë e ditur nga vetë këngëtarja e cila i ka postuar disa InstaStory në të cilat shihen urimet e shumta që i kanë dërguar, familjarë, miq, e kolegë.

Pranë postimit ajo i ka falënderuar të gjithë ata që i kanë dëshiruar më të mirat në këtë ditëlindje.

Gjatë viteve të fundit Zaimina ka arritur suksese të mëdha me muzikë, e edhe sot ani pse po fokusohet në rritjen e vajzës, publiku e ndjekin dhe interesohen të dinë çfarë bën dhe me çka merret sot këngëtarja seksi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat