Ky është mashkulli që e shoqëron Dafina Zeqirin çdo mëngjes

Mediale Vip

Ky është mashkulli që e shoqëron Dafina Zeqirin çdo mëngjes

Më: 18 qershor 2020 Në ora: 12:46
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri po shoqërohet me një mashkull.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet si një person rrethi i së cilës është i gjerë.

Ajo shoqërohet nga një numër i madh i miqve e çdo mëngjes thotë se e shoqëron Akil Beqiri.

Ishte vetë Duffye ajo e cila e ka bërë një postim në Instagram.

Kujtojmë se përveç zërit dhe aftësisë për ta marrë vëmendjen në skenë, Dafina Zeqiri njihet edhe për stilin e veçantë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat