“Faleminderit Zotit për gjithçka”, Zaimina ndan imazhe pranë burrit dhe vajzës - Bota Sot
“Faleminderit Zotit për gjithçka”, Zaimina ndan imazhe pranë burrit dhe vajzës

Mediale Vip

“Faleminderit Zotit për gjithçka”, Zaimina ndan imazhe pranë burrit dhe vajzës

Më: 18 qershor 2020 Në ora: 16:59
Zaimina Vasjari

Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari së fundmi e ka festuar ditëlindjen e saj të 33-të.

Me këtë rast ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa.

Nuk ka pasur se si të mungojë befasia e edhe dhuratat. Mirëpo dhurata më e mirë për Zaiminën duket se është familja e saj andaj këngëtarja është shumë falënderuese.

“Dëshira ime – Faleminderit Zotit për gjithçka 🙏🏻 Unë kam gjithçka që dua. ❤️👨👩👧❤️”, ka shkruar këngëtarja pranë postimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat