Mamaja i thyen dhëmbin modeles së famshme, e turpëruar poston pamjet në Instagram

Mediale Vip

Mamaja i thyen dhëmbin modeles së famshme, e turpëruar poston pamjet në Instagram

Më: 20 qershor 2020 Në ora: 00:31
Ashley Graham

Modelja dhe moderatoja e njohur Ashley Graham ka pësuar një incident që mund të na ketë ndodhur të gjithëve dhe është goxha i dhimbshëm.

Pikërisht pasi vendosi që izolimin nga pandemia ta kalonte me nënën e saj, kjo e fundit “i ka thyer” dhëmbin Ashleyt.

Por si ja theu nëna e saj dhëmbin? Modelja ka treguar në Instagram se po hante biskotat e bëra na mamaja, kur papritur ka thyer dhëmbin me to.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat