Beyonce befason adhuruesit, publikon projektin surprizë “Black Parade” - Bota Sot
Beyonce befason adhuruesit, publikon projektin surprizë “Black Parade”

Mediale Vip

Beyonce befason adhuruesit, publikon projektin surprizë “Black Parade”

Më: 20 qershor 2020 Në ora: 08:20
Beyoncé

Beyoncé publikoj një këngë të re të premten vonë, në momentet e mbylljes së Juneteenth.

Kënga “Black Parade” bëri debutimin në platformën streaming Tidal dhe promovon Krenarinë e Zezë.

“Gëzuar fundjavën e Juneteenth! Unë shpresoj se do të vazhdojmë të ndajmë gëzim dhe të festojmë njëri-tjetrin, edhe në mes të luftës. Ju lutemi vazhdoni të mbani mend bukurinë, forcën dhe fuqinë tonë” , ka shkruar këngëtarja në Instagram . “” BLACK PARADE ” feston, zërin tuaj dhe gëzimin tuaj dhe do të përfitojë bizneset e vogla në pronësi të njerëzve me ngjyrë.”

Kënga e saj e re del pasi artistët po lëshojnë versionet e tyre të këngëve të protestës në vazhdën protestave për  vdekjen e George Floyd në Minneapolis, Breonna Taylor në Louisville dhe Rayshard Brooks në Atlanta.

Publikimi i këngës përkon gjithashtu me “Route Black Parade Route” të Beyoncé, një drejtori i bizneseve me pronësi nga njerëzit me ngjyrë që mundësohet nga National Urban League.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat