Në orët e vona, Tuna tregon për çka ka nevojë - Bota Sot
Në orët e vona, Tuna tregon për çka ka nevojë

Mediale Vip

Në orët e vona, Tuna tregon për çka ka nevojë

Më: 20 qershor 2020 Në ora: 08:56
Tuna

Tuna ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor, por po mban fansat aktiv me postime të ndryshme.

Një të tillë Tuna e ka bërë mbrëmë në orët e vona, teksa dukej në formë të mirë dhe tejet atraktive me flokë të gjata bionde e buzë të kuqe.

“Kam nevojë për një prerje të flokëve”, ka shkruar Tuna duke bërë me dije se do të ndryshoj “look-un”.

Image
Tuna

Ndërkohë, Tuna rikujtojmë që Tuna është e martuar dhe nënë e një djali të cilit ia kushton kohën më të madhe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat