Tayna josh me fotot në bikini - Bota Sot
Tayna josh me fotot në bikini

Mediale Vip

Tayna josh me fotot në bikini

Më: 21 qershor 2020 Në ora: 17:41
Tayna

Tayna është duke shijuar pushimet në Shqipëri.

Pasi ende koncertet nuk kanë të lejuar organizimet, Tayna është duke shijuar kohën e lirë në bregdetin shqiptar prej nga është duke publikuar edhe imazhe, shkruan lajmi.net.

Reperja shumë e dashur për publikun ka publikuar një seri fotografish së fundmi në profilin e saj në Instagram ku vë në fokus asetet trupore.

Kujtojmë se ajo tashmë ka përfunduar këngën e saj të re të cilën e ka punuar në Zvicër dhe pritet që brenda një kohe të shkurtër ta publikoj. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat