Modelja seksi: Sheikët duan të më mbulojnë me para, ja shifra marramendëse që fitoj për 1 vit - Bota Sot
Modelja seksi: Sheikët duan të më mbulojnë me para, ja shifra marramendëse që fitoj për 1 vit

Mediale Vip

Modelja seksi: Sheikët duan të më mbulojnë me para, ja shifra marramendëse që fitoj për 1 vit

Më: 22 qershor 2020 Në ora: 16:39
Natalia Graibotto

Natalia Graibotto është një modele nga Brazili e cila nxjerr fitime marramendëse nga “Instagrami”, prej fotove provokuese që ajo poston shpesh herë.

26-vjeçarja ka treguar për mediat e huaja se fiton rreth 300 mijë euro në vit. Ajo është shprehur se merr mesazhe të shumta nga njerëz të pasur nga Dubai të cilën i ofrojnë shuma të mëdha parash, 40 mijë, 70 mijë, ka dhe raste që i kanë ofruar 100 mijë euro vetë për të pasur shoqërinë e saj.

Modelja shprehet se shpesh lexon mesazhe të tilla si : “Do të të laj me para”.

Natalia përveç mesazhet me sheikët ka treguar se këngëtarë dhe futbollistë të famshëm i propozojnë nëpër mesazhe edhe pse në “Instagramet” e tyre kanë foto me gratë e tyre dhe duken shumë të lumtur.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat