Kida ndan pamje të tjera nga xhirimet e klipit të ri, duket tërheqëse me pamjen e re - Bota Sot
Kida ndan pamje të tjera nga xhirimet e klipit të ri, duket tërheqëse me pamjen e re

Mediale Vip

Kida ndan pamje të tjera nga xhirimet e klipit të ri, duket tërheqëse me pamjen e re

Më: 23 qershor 2020 Në ora: 16:30
Kida

Ditë më parë, artistët e njohur Kida dhe Mozzik paralajmëruan bashkëpunimin e tyre të ri.

Të njëjtit duket se po sjellin pjesën tjetër e hitit të tyre të dikurshëm “Premtimet”, të cilin e realizuan gjatë kohës kur ishin në grupin “On Records”.

Sidoqotë, Kida po vazhdon të sjellë në rrjetet sociale pamje nga xhirimet e klipit të saj të ri.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👁

A post shared by KIDA (@kida) on

Ajo ka ndarë fotografi të reja me ndjekësit e saj, në të cilat ka arritur të rrëmbejë vëmendje të madhe me pozat atraktive.

E veshur në lëkurë dhe në të zeza, Orhidea Latifi (emri i vërtetë i Kidës) ka befasuar fansat me ndryshimin e saj të ri.

Pamja e Kidës po pëlqehet dhe po komentohet mjaft shumë edhe në rrjetet sociale, ku edhe posedon ndjekës të shumtë.

Përndryshe, kënga e dyshes së famshme të showbizit publikohet më 3 korrik. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat