Tuna dhe Soni pozojnë së bashku, takohen në Prishtinë! - Bota Sot
Tuna dhe Soni pozojnë së bashku, takohen në Prishtinë!

Mediale Vip

Tuna dhe Soni pozojnë së bashku, takohen në Prishtinë!

Më: 23 qershor 2020 Në ora: 17:22
Tuna dhe Soni

Padyshim se Tuna dhe Soni janë dy këngëtare mjaft të njohura, madje prej shumë vitesh janë pjesë e skenës muzikore shqiptare.

Vazhdimisht sikur Soni edhe Tuna kanë sjellë këngë të bukura duke arritur të bëjnë për vete numër të madh të fansave.

Dyshja nuk është se janë parë bashkë, mirëpo së fundmi ato janë takuar në Prishtinë dhe këtë e ka bërë të ditur Soni përmes fotografisë që ka publikuar.

Nuk dihet ende nëse takimi ishte i rastësishëm, apo kemi të bëjmë me ndonjë bashkëpunim të tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat