Lumi B paralajmëron: Së shpejti publikon këngën e re! - Bota Sot
Lumi B paralajmëron: Së shpejti publikon këngën e re!

Mediale Vip

Lumi B paralajmëron: Së shpejti publikon këngën e re!

Më: 24 qershor 2020 Në ora: 06:43
Lumi B

Ka disa ditë që është paralajmëruar kënga e re e cila pritet të jetë një bashkëpunim nga treshja Lumi B, Dafina Zeqiri dhe Ledri.

Duket se kjo këngë shumë shpejt do të lansohet për publikun.

Këtë paralajmërim e ka bërë vetë reperi Lumi i cili përmes një fotografie ka bërë me dije që kënga e re do të lansohet shumë shpejt.

Madje ai shihet me një stil të ri të flokëve, që nuk jemi mësuar ta shohim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Comin’ soon .......#aman 🔥

A post shared by Lumi B (@lumib) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat