Rashel merr dhuratën super luksoze për ditëlindje, kush e surprizoi ish-velinën seksi - Bota Sot
Rashel merr dhuratën super luksoze për ditëlindje, kush e surprizoi ish-velinën seksi

Mediale Vip

Rashel merr dhuratën super luksoze për ditëlindje, kush e surprizoi ish-velinën seksi

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 06:53
Rashel Kolnica

Rashel Kolnica është surprizuar më një dhuratë super luksoze nga prindërit e saj për ditëlindje.

Ish-velina ka zbuluar dhuratën në një postim në Instagram.

Rashel mori një makinë Mercedes Benz në 21 vjetorin e lindjes. Ajo publikoi një foto të automjetit të bardhë të zbukuruar me shirita të kuq.

Ndërsa  vetë pozoi e ulur sipër kofanos së benzit. “Dhurata ime e ditëlindjes nga mami dhe babi”- shkroi ish-velina seksi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat