Butrinti po sjell hitin e verës - Bota Sot
Butrinti po sjell hitin e verës

Mediale Vip

Butrinti po sjell hitin e verës

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 08:37
Butrint Ymeri

Këngëtari Butrint Imeri ka paralajmëruar një këngë te re këto ditë në rrjetet sociale, derisa pjesë të saj ka publikuar në Instagram.

Pas “Bella”, “M’ke rrejt”, “Xhanëm” dhe disa hiteve tjera, këto ditë Butrint Imeri ka paralajmëruar këngën e tij më të re, me titull “Si përpara”.  

Në burim i afërt më këngëtarin ka thënë se kënga e re e Butrintit është një këngë tipike verore por ajo do të këtë edhe befasi.

“Befasi do të jetë videoklipi por edhe zhanri ndryshe i këngës se re”, ka thënë ky burim.

Ndryshe, Butrinti në nëj video që ka lansuar në rrjetet sociale para dy dite shihet në një vend bregdetarë buzë një pishine ku e këndon këngën e tij të re, “Si përpara”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me mujt me kthy kohen "Si perpara".. Shihemi te Premten (26.06), ora 14:00 🤐🔥

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat