Vesa Luma jep një lajm të mirë për fansat - Bota Sot
Vesa Luma jep një lajm të mirë për fansat

Mediale Vip

Vesa Luma jep një lajm të mirë për fansat

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 20:25
Vesa Luma

Vesa Luma së shpejti pritet të rikthehet me këngë të re.

Vesa Luma tash e një kohë nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, andaj kjo ka bërë që fansat ta vërejnë mungesën e saj.

Së fundi, në rrjete sociale fansat i shkruan asaj se kanë mall për një këngë të re nga ajo, ndërsa përgjigja ishte ajo që donin ta dëgjonin.

“E verteta eshte qe kam realizu disa kenge deri tash po kam problem me i perzgjedh per ti perfundu (perveq njeres qe eshte 100%) GATIII”, shkruan këngëtarja.

Kujtojmë se Vesa Luma tash e një kohë është duke jetuar në Zelandë të Re bashkë me bashkëshortin dhe djalin.
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat