Tayna mahnit me dukjen në fotot e fundit - Bota Sot
Tayna mahnit me dukjen në fotot e fundit

Mediale Vip

Tayna mahnit me dukjen në fotot e fundit

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 20:27
Tayna

Tayna duket për mrekulli në imazhet e reja.

Tayna është një prej emrave të estradës, e cila eksperimenton shumë me dukjen.

Atë e kemi parë me stile të ndryshme të flokëve në secilën paraqitje, ndërsa një ndryshim e bëri edhe së fundi.

Në fotografitë e reja, Tayna shfaqet me flokë rozë dhe e veshur me një fustan të bardhë dhe duket shumë atraktive.

Pas këngës “A jo”, rep-artistja ka finalizuar projektin e ri, të cilin e sjell të shoqëruar me videoklip.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat