Ledina Çelo vjen në Prishtinë për të finalizuar projektin e ri

Mediale Vip

Ledina Çelo vjen në Prishtinë për të finalizuar projektin e ri

Më: 26 qershor 2020 Në ora: 14:38
Ledina Çelo

Ledina Çelo është duke hedhur hapa konkret drejt rikthimit në muzikë.

Ka gati një dekadë që prej këngës së fundit që Ledina Çelo kishte publikuar, dhe tani këngëtarja është duke punuar shumë për tu rikthyer.

Ajo orë më parë ka publikuar një foto ku shihet se ka zbritur në kryeqytet për të përfunduar punimet e këngës së saj me të cilin do bëj rikthimin.

Ledina përndryshe jeton prej më shumë se 10 vitesh në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat