Rita Ora nuk lë indiferent askënd me pozat ku shihet e zhveshur - Bota Sot
Rita Ora nuk lë indiferent askënd me pozat ku shihet e zhveshur

Mediale Vip

Rita Ora nuk lë indiferent askënd me pozat ku shihet e zhveshur

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 20:36
Rita Ora

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, tash e sa kohë ka dëshmuar se ka një vend të veçantë në industrinë muzikore.

Kjo pasi që nga performanca e parë, ka arritur të rrëmbejë zemrat e miliona fansave, të cilët e përkrahin në secilin hap të jetës.

Pozat tërheqëse dhe provokuese nuk janë shumë të vështira për tu realizuar nga ajo, pasi edhe posedon tipare mjaft unike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat