Gold Ag dhe Ermira në pritje të fëmijës së parë

Mediale Vip

Gold Ag dhe Ermira në pritje të fëmijës së parë

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 13:26
Arian Agushi me Ermirën

Ka pak kohë që Arian Agushi i njohur si Gold Ag ka dalë hapur me Ermirën, vajzën me të cilën së fundmi është martuar.

Ai ka publikuar imazhe të tyre të martesës edhe nëpër rrjetet sociale, duke marrë vëmendjen e publikut e të mediave rozë.

Sipas mediave çifti në fjalë janë në pritje të fëmijës së parë.

Ata duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe së shpejti do të bëhen edhe prindër për herë të parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat