Tayna fillon mbrëmjet muzikore, mbush sallën në Luzern - Bota Sot
Tayna fillon mbrëmjet muzikore, mbush sallën në Luzern

Mediale Vip

Tayna fillon mbrëmjet muzikore, mbush sallën në Luzern

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 17:40
Tayna

Tayna ka mbajtur një koncert mbrëmjen e kaluar në Zvicër.

Tayna është një nga artistet më të kërkuara jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe përtej kufijve kombëtar.

Sensacioni i viteve të fundit, ka mbajtur një koncert mbrëmjen e së shtunë në një nga klubet e natës në qytetin e Luzernit, dhe përkundër kërcënimit të COVID-19, salla ishte e stërmbushur.

Atmosfera ishte mjaft e ‘zjarrtë’ dhe publiku po i shijonte në maksimum hitet e Taynës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat