Tayna me veshje ekstravagante, publikon fotografi nga hapja e sezonës së koncerteve - Bota Sot
Tayna me veshje ekstravagante, publikon fotografi nga hapja e sezonës së koncerteve

Mediale Vip

Tayna me veshje ekstravagante, publikon fotografi nga hapja e sezonës së koncerteve

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 19:40
Tayna

Rep-artisja e njohur shqiptare, Tayna, ka dëshmuar se gjithmonë po e thyen akullin sa i përket industrisë muzikore.

Kjo, jo vetëm se ka është bërë sensacion përmes interpretimit të këngëve, por edhe me mbajtjen e koncerteve.

Ani pse në kohë të pandemisë coronavirus, Tayna është një prej artisteve të para që ka mbajtur koncert në Zvicër.

Nga po i njëjti vend ai ka sjell një fotografi atraktive, ndërsa shihet me veshje ekstravagante dhe me një stil krejtësisht ndryshe.

Me flokë ngjyrë të gjelbër e të përzier me të hirit, Tayna ka vënë në plan të parë linjat trupore, të arritura përmes ushtrimeve në palestër.

Së fundmi ajo përmes disa fotosesioneve ka paralajmëruar këngën e re, për të cilën nuk ka dhënë detaje të mëtutjeshme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

back to the hustle

A post shared by Tayna (@tayna) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat