“Ferrari” i Dhurata Dorës, për 24 orë mbi 1 milion klikime - Bota Sot
“Ferrari” i Dhurata Dorës, për 24 orë mbi 1 milion klikime

Mediale Vip

“Ferrari” i Dhurata Dorës, për 24 orë mbi 1 milion klikime

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 22:37
Dhurata Dora

Ajo është një nga këngëtaret më të talentuara dhe pa dyshim më të suksesshme në show bizin shqiptar.

Bëhet fjalë për Dhurata Dorën e cila numëron dhjetëra hite.

E, padyshim edhe projekti i fundit muzikor u bë hit, madje brenda ditës.

‘Ferrari’, brenda një ditë mori mbi 1 milion klikime në Youtube, e këtë sukses artistja e shënon edhe përmes një fotografie të “nxehtë” në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat