Shikoni si stërvitet motra e Encës

Mediale Vip

Shikoni si stërvitet motra e Encës

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 08:44
Uindi Haxhia

Krahas motrës edhe ajo ka famë.

Me foton e fundit, Uindi Haxhia, motra e Encës, ka mahnitur rrjetin.

Ajo shihet se pozoi në një palestër, derisa po ‘ushtronte’.

Uindi ishte vetëm me të brendshme dhe dukej shumë seksi. Epo... kush nuk do ushtronte me të...

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat