Milot Rashica falënderon të gjithë që e uruan për ditëlindje - Bota Sot
Milot Rashica falënderon të gjithë që e uruan për ditëlindje

Mediale Vip

Milot Rashica falënderon të gjithë që e uruan për ditëlindje

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 11:22
Milot Rashica

Futbollisti i talentuar nga Kosova, Milot Rashica, ka marrë vëmendje të madhe nga klube të mëdha evropiane, për shkak të paraqitjeve të tij të mira me klubin gjerman Werder Bremen.

Ai dje festoi ditëlindjen, me ç ‘rast mori shumë urime nga miq, familjarë e ndjekës të shumtë nëpër rrjetet sociale.

Miloti ka shfrytëzuar llogarinë e tij në Instagram, për të falënderuar të gjithë që e uruan atë me rastin e ditëlindjes.

“Ishte një fundjavë e mirë e ditëlindjes. Faleminderit për të gjitha mesazhet dhe mbështetjen. Tani i kthehemi punës”, ka shkruar Miloti përkrah fotografisë që ka publikuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat