Getoar Selimi i pyet fansat nëse janë gati për këngën e tij të re - Bota Sot
Getoar Selimi i pyet fansat nëse janë gati për këngën e tij të re

Mediale Vip

Getoar Selimi i pyet fansat nëse janë gati për këngën e tij të re

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 21:31
Getoar Selimi

Para disa ditësh reperi Getoar Selimi e ka paralajmëruar projektin e tij më të ri muzikor.

Ai madje tha se kjo është një ndër këngët më të mira që kanë pasur ndonjëherë dhe menjëherë nuk munguan reagimet e shumta të fansave të cilët me padurim po e presin publikimin.

Geti para pak minutash nëpërmjet një postimi i ka pyetur nëse janë apo jo gati dhe duket se kënga tani është veçse afër lansimit.

“A jeni gati ?”, ka shkruar ai ndërsa nuk kanë munguar komentet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat