Geti zbulon një detaj të rëndësishëm nga bashkëpunimi me Majk - Bota Sot
Geti zbulon një detaj të rëndësishëm nga bashkëpunimi me Majk

Mediale Vip

Geti zbulon një detaj të rëndësishëm nga bashkëpunimi me Majk

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 22:35
Geti dhe Majk

Geti dhe Majk po vijnë me bashkëpunim.

Reperi i njohur shqiptar, Ghetto Geasy, para disa ditësh ka njoftuar se do të vijë një prej këngëve të tij më të mira

Më pas u bë e ditur se kënga do të jetë në bashkëpunim me reperin Majk dhe tani dyshja e kanë dhënë detajin më të rëndësishëm për fansat.

Projekti i tyre më i ri muzikor do të publikohet ditën e nesërme dhe fansat me padurim po e presin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat