Topless dhe me tanga në pishinë, Bella Hadid nuk le vend për imagjinatën, ekspozon të pasmet - Bota Sot
Topless dhe me tanga në pishinë, Bella Hadid nuk le vend për imagjinatën, ekspozon të pasmet

Mediale Vip

Topless dhe me tanga në pishinë, Bella Hadid nuk le vend për imagjinatën, ekspozon të pasmet

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 07:06
Bella Hadid

Bella Hadid ka çmendur ndjekësit e saj me fotot e nxehta në rrjetet sociale.

Supermodelja seksi pozoi nga pishina e veshur me tanga dhe topless.

Ajo nuk ka la vend për imagjinatën duke vënë të pasmet e saj në plan të parë.

Image

Bella dukej mjaft joshëse dhe seksi teksa merrte rreze dielli mbi një komardare rozë në pishinë.

Me pozën e saj provokuese, Bella tërboi miliona ndjekës të saj duke rritur temperaturat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat