Kim Kardashian është zyrtarisht një flokëkuqe - Bota Sot
Kim Kardashian është zyrtarisht një flokëkuqe

Mediale Vip

Kim Kardashian është zyrtarisht një flokëkuqe

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 10:10
Kim Karadashian

Kim Kardashian debutoi me një ndryshim të madh flokësh të hënën, ajo postoi në Instagram dukjen e re me flokët me ngjyrë të kuqe të zjarrtë, për ndjekësit e saj.

Parukierja e Kardashian, Chris Appleton, konfirmoi se pamja e re ishte me të vërtetë një lyerje flokësh dhe jo paruke.

Ylli i famshëm televiziv është duke u bashkuar me një mori të famshëm që po pësojnë ndryshime drastike të flokëve për verën e vitit 2020.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat