Dalin pamjet, Nora po i kalon pushimet në një vend luksoz me personin e zemrës

Mediale Vip

Dalin pamjet, Nora po i kalon pushimet në një vend luksoz me personin e zemrës

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 10:46

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare

E Nora ka vazhduar të jetë shumë aktive si në muzikë ashtu edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi është duke i kaluar pushimet në një vend luksoz.

Nora po shoqërohet nga vajza e saj Renne dhe familja e saj.

Aty deri me tani nuk është shfaqur edhe ish-burri i saj Roberti, i cili shpesh ka ditë t’i befasoj fansat pasi është shfaqur në pushime më Norën edhe pas ndarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat