Labi uron babanë e tij për ditëlindje - Bota Sot
Labi uron babanë e tij për ditëlindje

Mediale Vip

Labi uron babanë e tij për ditëlindje

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 11:15
Labinot Tahiri

Këngëtari i njohur nga Ferizaj, Labinot Tahiri, gjatë kësaj kohe ka qenë shumë i komentuar në faqet rozë.

Ai po vazhdon të jetë i tillë akoma falë postimeve dhe angazhimit të tij të madh që ka në rrjetet sociale.

Ditën e sotme (e martë), i njëjti i ka bërë një dedikim emocional babait të tij me rastin e ditëlindjes dhe pensionimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat