Pak para lindjes Olta Boka merr këtë vendim - Bota Sot
Pak para lindjes Olta Boka merr këtë vendim

Mediale Vip

Pak para lindjes Olta Boka merr këtë vendim

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 12:10
Olta Boka

Olta Boka shuma shpejt pritet të fitoj epitetin e nënës.

Olta Boka javë më parë dha lajmin shumë të gëzueshëm për të gjithë, këngëtarja është në pritje të ëmbël, dhe shumë shpejt pritet të bëhet nënë për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Ajo pak para se t’i jap jetë fëmijës së saj, ka marr një vendim shumë të rëndësishëm, që pa dyshim do i ndihmoj asaj pas lindjes.

Ajo ka vendosur që të zgjohet më herët këto ditë që të përgatis veten për jetën pas lindjes.

“Po bëjmë prova teknike për të mësuar veten me oraret e reja”, shkruan Olta në postimin e bërë në Instagram.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat