Gjesti që bashkëshorti e bëri për të, e emocionoi pafund Angela Martinin - Bota Sot
Gjesti që bashkëshorti e bëri për të, e emocionoi pafund Angela Martinin

Mediale Vip

Gjesti që bashkëshorti e bëri për të, e emocionoi pafund Angela Martinin

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 19:26
Angela Martini

Angela Martini tash e sa ditë po shijon pushimet bashkë me bashkëshortin e saj, Dragos Savulescu.

Modelja nuk i ka kursyer fotografitë nga pushimet, në gë cilat shfaqet joshëse, ndërsa realizoi edhe një fotosesion për një revistë të njohur.

Me anë të një videoje që e postoi së fundi, Angela thotë se bashkëshorti e emocionoi pasi bëri diçka për hatër të saj.

Në një restaurant, kamarieri ua kishte prezantuar një karavidhe, të cilën dëshiroi ta përgatiste për ta, por meqë ajo është vegjetariane, Dragos e pagoi dhe e hodhi në det. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat