Emily Ratajkowski, gruaja me bustin më të bukur natyral, pëson dobësimin drastik dhe humbet asetin më të vyer! - Bota Sot
Emily Ratajkowski, gruaja me bustin më të bukur natyral, pëson dobësimin drastik dhe humbet asetin më të vyer!

Mediale Vip

Emily Ratajkowski, gruaja me bustin më të bukur natyral, pëson dobësimin drastik dhe humbet asetin më të vyer!

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 20:20
Emily Ratajkowski

Edhe pse mund të ketë shumë cilësi të tjera, fakti mbetet që Emily Ratajkowski, e famshme u bë për shkak të fizikut të saj, dhe sidomos bustit që e bëri të konsiderohej si femra “ me gjoksin natyral më të bukur”.

Modelja ra në sy tek videoklipi i Robin Thicke, Blurred Lines, por pasi u shfaq  topless tek “ Gone Girl “, popullariteti I saj “shpërtheu” brenda natës.

Së fundi, ajo I befasoi fansat pasi ndryshoi për herë të parë ngjyrën e flokëve, duke kaluar nga brune në bjonde.  Por tani, po diskutohet edhe për dicka tjetër: modelja ka pësuar një rënie drastike në peshë, duke humbur dhe asetin e vet kryesor fizik. Fotot e dëshmojnë këtë. E veshur me një palë xhinse të lirshme dhe një kanotjere të shkurtër, Emily duket ptaktikisht “kockë e lëkurë”!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat