Mozzik dhe Kida zbulojnë skena nga videoklipi i ri, ja kur e lansojnë këngën - Bota Sot
Mozzik dhe Kida zbulojnë skena nga videoklipi i ri, ja kur e lansojnë këngën

Mediale Vip

Mozzik dhe Kida zbulojnë skena nga videoklipi i ri, ja kur e lansojnë këngën

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 17:56
Kida, Mozzik

Reperi i njohur shqiptar Mozzik dhe këngëtarja e talentuar Orhidea Latifi (Kida), ka disa ditë që e kanë paralajmëruar këngën e tyre në bashkëpunim.

Dhe tanimë duket se ka ardhur koha që ata ta lansojnë.

“Nesër pas orës 00:00 vazhdojmë tutje” , ka shkruar Mozzik duke paralajmëruar se nesër pritet që ata ta lansojnë projektin e ri.

Kanë qenë edhe Mozzik edhe Kida që kanë ndarë me fansat pamje nga videkolipi që do ta shoqëroj këngën e re. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat