Veshja super e shkurtër gati sa nuk i zbulon gjithçka Tunës - Bota Sot
Veshja super e shkurtër gati sa nuk i zbulon gjithçka Tunës

Mediale Vip

Veshja super e shkurtër gati sa nuk i zbulon gjithçka Tunës

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 23:03
Tuna

Tuna ka realizuar foto të reja profesionale.

Këngëtarja shqiptare, Tuna Sejdi, njihet për suksesin e saj në muzikë, provokimet, jetën private e fotot tejet profesionale të cilat i realizon kohë pas kohe.

Tuna ka pozuar sërish para aparatit për të nxjerr disa imazhe ku shfaqet me stil dhe në të njëjtën kohë tejet seksi.

Kjo për faktin se veshja gati sa nuk i ka zbuluar gjithçka, mirëpo ajo nuk ka hezituar që foton ta ndajë me fansat në Instagram.

Tuna është nënë e një djali dhe përkundër kësaj ka arritur që t’i ruajë format trupore.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat