A e keni ditur se ky ishte i dashuri i Melania Trump? - Bota Sot
A e keni ditur se ky ishte i dashuri i Melania Trump?

Mediale Vip

A e keni ditur se ky ishte i dashuri i Melania Trump?

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 10:13
Donald dhe Melania Trump

Është publikuar foto e ish-it të gruas së Trumpit.

Bashkëshortja e të parit të Amerikës merr vëmendjen pothuajse me çdo paraqitje, shkruajnë mediat e huaja.

Edhe jeta e Melania Trump është në interes të publikut andaj së fundmi është shkruar për ish të dashurin e saj.

Ish-i i saj tregoi publikisht se ku u takuan dhe pse u ndanë.

Peter Butoln, një gazetar nga Sllovenia, ishte në një lidhje dashurie me zonjën e parë të Shteteve të Bashkuara, Melania Trump, derisa ajo ende nuk ishte e njohur për publikun dhe jetonte në Slloveni.

“Ne kemi qenë në një lidhje për tre muaj. Mbaj mend saktësisht, shkolla kishte mbaruar dhe vera ishte para nesh. Në atë kohë, i gjithë ekipi u mblodh në Tromostovlje në Ljubljana. Melania erdhi edhe me miqtë e saj. Unë shkova në shkollë të mesme dhe ajo shkoi në shkollë të mesme për dizajn””, u shpreh ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat