Bes Kallaku dhe Ija ‘godasin’ sërish, publikohen detaje të projekti të ri - Bota Sot
Bes Kallaku dhe Ija ‘godasin’ sërish, publikohen detaje të projekti të ri

Mediale Vip

Bes Kallaku dhe Ija ‘godasin’ sërish, publikohen detaje të projekti të ri

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 11:56

Bes Kallaku dhe Ija ‘godasin’ sërish, publikohen detaje të projekti të ri

Bes Kallaku i ka surprizuar të gjithë me postimin e fundit ku ka treguar se shumë shpejt do të vijë me një projekt muzikor, pjesë e të cilit do të jetë dhe gjyshja e tij, Ija.

Aktori i humorti ka publikuar foton duke zbuluar titullin ‘Ktg’, i cili do të publikohet ditën e sotme në orën 18:00. Megjithatë ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen e fansave ka qenë prezenca e Ijes në videoklip. Ndonëse gjyshja e Besit ka dalë edhe më parë në videoklip, prezenca e saj sjell gjithmonë komente shumë pozitive nga fansat e Kallakut.
Me siguri shumë prej tyre po presin me padurim për të parë Besin krah Ijes edhe në këtë projekt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat