Shaolin Gang po vijnë me album të ri - Bota Sot
Shaolin Gang po vijnë me album të ri

Mediale Vip

Shaolin Gang po vijnë me album të ri

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 22:54
Blunt dhe Real

Blunt dhe Real po sjellin album të ri.

Dyshja DJ Blunt dhe Real 1 kanë bërë të ditur se kanë finalizuar albumin e ri muzikor.

Shaolin Gang planifikojnë që të shtunën ta publikojnë albumin e ri me titull “Tululu 2”, i cili përmban 13 projekte muzikore.

“Shaolina sa jeni tu e prit te shtunen albumin tone ma te ri TULULU II”, thuhet në një postim në faqen e Blunt dhe Real.

Në këtë album muzikor do të përfshihen edhe disa këngë të publikuara më herët.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat